Zimní krajina

Autor: Antonín Šustr
(1923 Hlinsko - 1993 Hlinsko)

signováno vpravo dole, papspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 42 cm, výška: 14 cm, rámování: 32 x 59 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč