Vesnice

Autor: Antonín Burka
(1896 Praha - 1947 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč