Zimní nálada na vesnici

Autor: Jaroslav Šmídra
(1909 Hlinsko - 1986 Hlinsko)

signováno a datováno vpravo dole, plátno mírně vypouklé, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 98 cm, výška: 58 cm, rámování: 75 x 116 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč