Tanec

Autor: Jaroslav Šmídra
(1909 Hlinsko - 1986 Hlinsko)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1935
Šířka: 42 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 43 x 60,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 12.08.2020 20:49 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat