215. Jezdectvo
Autor: Augustin Němejc
(1861 Nepomuk - 1938 Plzeň)
Kresba na kartonu, signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rám poškozen
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 39 x 41 cm
Konec dražby: 07.12.2017 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč