Pod strání u Hlinska
Autor: Václav Skála
(1900 Hlinsko - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1926
Šířka: 34,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 48,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč