Lesní říčka

Autor: Václav Skála
(1900 Hlinsko - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 71,5 x 85

Konec dražby: 12.08.2020 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč