56. Lesní říčka
Autor: Václav Skála
(1900 Hlinsko - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 71,5 x 85
Konec dražby: 12.08.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč