Vratič a heřmánek

Autor: Vilém Pokorný

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1997
Šířka: 19 cm, výška: 33 cm, rámování: 43,5 x 29 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč