17. U pobřeží

Autor: Jaroslav Steinberger
(1886 Praha - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 37 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:10 SEČ

Zbývá: 10d 13h 12m 4s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč