23. Hluboký les I.

Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)

Signováno vpravo dole, slepotiskové razítko autora, na reversu: Alois Pitrmann původní litografie, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 10.05.2021 20:14 SELČ

Zbývá: 20d 7h 37m 10s

Vyvolávací cena: 250 Kč