354. Květina ve váze
Autor: Alois Pitrmann
(1911 Louny - 1986 Praha)
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 50 cm
Konec dražby: 08.02.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč