451. Zadní Třebaň u Berouna
Autor: Jaroslav Reidl
(1893 Praha - 1945)
Technika: akvarel, datace: 1935
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 51 x 59 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč