40. Portrét ženy z Dalmácie

Autor: František Mokrý
(1892 Praha - 1975 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 25 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 32 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:39 SELČ

Zbývá: 3d 22h 32m 9s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč