Busta ženy

Autor: Miloš Láska
(1917 Brno - ?)

signováno a datováno na plintě
Datace: 1938
Výška: 37 cm, rámování: keramika

Konec dražby: 07.09.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč