Průchod

Autor: Eva Malkovská
(1962 Chýnov - ?)

na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1999
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: 50,5 x 40,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč