Prosvětlená ulička

Autor: Eva Malkovská
(1962 Chýnov - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 47 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč