Vlčí mák

Autor: Zoltán Palugyay
(1898 Bodicie při Liptovskom Mikuláši, Slovensko - 1935 v horách pod Ďumbierom, Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1930
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 30 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč