206. Dáma v křesle
Autor: Jiří Šlitr
(1924 Zálesní Lhota, Studenec (Semily) - 1969 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 19,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč