38. Muzikant
Autor: Jiří Šlitr
(1924 Zálesní Lhota, Studenec (Semily) - 1969 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na vrchních rozích viditelná kyselost od lepenky vespod. Zaskleno.
Technika: perokresba, datace: 1961
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 30 x 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč