Tváře

Autor: Katarína Fodorová
(1959 Lučenec, Slovensko - 2009)

signováno a datováno pravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 20/2 E.A., zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1981
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 50x 40 cm

Konec dražby: 15.03.2022 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč