Postavy

Autor: Václav Křížek
(1920 Praha - 1981 Praha)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1978
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 40 x 30,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 07.06.2021 20:46 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat