Salut au monde

Autor: Vojtěch Preissig
(1873 Světec (Teplice) - 1944 Dachau, Německo)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole monogramováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 18 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 43 x 47,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč