Z Korsiky
Autor: Friedrich Hans Wacha
(1885 Brno - 1964 Rüsselsheim am Main, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 70 cm, rámování: 89 x 63 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč