21. V Podzámčí
Autor: Friedrich Hans Wacha
(1885 Brno - 1964 Rüsselsheim am Main, Německo)
Monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 45 cm, rámování: 47 x 23 cm
Konec dražby: 13.03.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč