216. Zátiší s ovocem
Autor: Erich Kaizr
(1919 Praha - 1980)
signováno vpravo dole, malba místy opadaná, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 73 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 07.06.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč