Bílé rákosí - XXL Formát
Autor: Erich Kaizr
(1919 Praha - 1980)
signováno a datováno vlevo dole, autorský přípis na reverzu
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 175 cm, výška: 99,5 cm
Konec dražby: 09.01.2024 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč