Květiny na stole

Autor: Erich Kaizr
(1919 Praha - 1980)

Signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, datace: 1959
Šířka: 43 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 59 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč