357. Večerní nálada
Autor: Erich Kaizr
(1919 Praha - 1980)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 131 cm, výška: 53 cm, rámování: 55 x 135
Konec dražby: 06.12.2021 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč