Muž v kabátě

Autor: Vilém Topinka
(1909 Prostějov - 1977 Prostějov)

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 30 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč