Starý muž - XL Formát

Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)

signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 99 cm, rámování: 125 x 106 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč