142. Chalupa v tání

Autor: František Strážnický
(1913 Olomouc - 1985 Moravská Třebová)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 89 cm, výška: 74 cm, rámování: 89 x 102 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč