231. Stromy v krajině

Autor: František Chaun
(1921 Kaplice (Český Krumlov) - 1981 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 73 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč