165. Portrét dívky

Autor: Eduard Demartini
(1892 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 38,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 66 x 57 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:44 SELČ

Zbývá: 4d 0h 27m 18s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč