171. Hradčany
Autor: Jaromír Seidl
(1893 Praha - 1968)
signováno datovno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 66 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč