178. Hladina

Autor: Ladislav Čepelák
(1924 Veltrusy - 2000 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 24/100, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 49 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39,5 x 55 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč