Strom

Autor: Ladislav Čepelák
(1924 Veltrusy - 2000 Praha)

vlevo dole číslováno 22/100, uprostřed dole věnování, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč