Starý sedlák

Autor: Ladislav Čepelák
(1924 Veltrusy - 2000 Praha)

Signováno, číslováno 25/100, volně v paspartě, nerámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1956
Šířka: 23,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 45 x 31 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč