Kravský potah

Autor: Ladislav Čepelák
(1924 Veltrusy - 2000 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování s textem Aut. T. 1/100 Uprostřed pod paspartou tužkou napsán název díla a technika: Kravský potah - lept. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 41 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč