10. Chalupa za lesem

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 42,5 x 44 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 16d 5h 51m 1s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč