U Rybníčku
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vlevo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč