Klidná voda XL formát

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vlevo dole, rámováno. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 102 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 121 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč