Podzimní krajina
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč