V zimě

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vlevo dole
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:32

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč