15. U Rybníčku

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vlevo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:07 SELČ

Zbývá: 15d 7h 15m 48s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč