Krajina před bouří

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč