16. Lesní interiér
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč