Lesní interiér

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč