16. Středočeská krajina

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 86,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:10 SEČ

Zbývá: 13d 11h 20m 40s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč