U vody

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč