30. Rozkvetlá louka
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
signováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 87,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč