Zimní nálada

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 75 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.06.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč